zarad
13 بهمن 1401 - 23:33

انتصاب‌های جدید در آموزش و پرورش/ مدیرکل ارزیابی عملکرد سرپرست مرکز امور اداری شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «سید مجتبی هاشمی» مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با حفظ سمت به‌ عنوان «سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری» منصوب شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «سید مجتبی هاشمی» مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با حفظ سمت به‌ عنوان «سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری» منصوب شد.

16 آذر امسال «حجت‌الله بنیادی» به عنوان سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری این وزارتخانه جایگزین عباس نجار شده بود.

انتصاب هاشمی به عنوان سرپرست، در شرایطی است که اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، اداره مهمی است و مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری هم از ادارات بسیار حساس، مهم و تخصصی در وزارت آموزش و پرورش است و انتخاب یک نفر در این دو پُست، جای سؤال دارد.

طی حکم دیگری از سوی وزیر آموزش‌ و پرورش، «علی تیرگیر مال خلیفه» که معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بود، به‌عنوان «سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر» منصوب شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016011