zarad
08 آذر 1401 - 17:15

تمهیدات شهرداری تهران برای بازی ایران و آمریکا

مسابقه فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در محل باغ هنر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برای عموم پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و آمریکا از ساعت ۲۲:۳۰ امروز سه شنبه در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم خواهند رفت.

این بازی برای هر دو تیم سرنوشت ساز است. ایران در صورت پیروزی و به احتمال زیاد تساوی از گروه خود صعود می‌کند ولی آمریکا برای صعود به مرحله حذفی نیاز به پیروزی دارد.

بر همین اساس، شهرداری تهران در بخش‌های مختلف تمهیدات ویژه‌ای را برگزاری این رویداد تاریخی در نظر گرفته است. سازمان زیباسازی شهر تهران در صورت برد تیم ملی و صعود به مرحله حذفی قصد اجرای ویدئومپینگ، نورافشانی و اجرای زنده موسیقی در محل میدان آزادی را دارد.

شرکت برج میلاد نیز در صورت برد تیم ملی ایران، نمایش آتش‌بازی و نورافشانی خواهد داشت.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد نیز از ساعت شش عصر تا ساعت ۲۲ شب در مجموعه آب و آتش برنامه‌های فرهنگی خاصی را به‌مناسبت مسابقه ایران و آمریکا تدارک دیده و از ساعت ۲۲:۳۰ در محل باغ هنر تقابل ایران و آمریکا به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

در صورت برد ایران در این مسابقه، نمایش آتش‌بازی در بوستان آب و آتش و اکران طرح‌های تبلیغاتی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد صورت خواهد گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 888647